Hakkımızda

Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri San. Tic. A.Ş.

Firmamız Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri A.Ş. Mazot veya benzin ile çalışan tüm araç gruplarında “YAKIT ÇALINMALARINI ÖNLEYEN” sistemler üretmektedir.

Firmaların en çok gider kaleminin yakıt olduğunu düşünürsek firmamız Fuel Guard markalı ürünler ile mazot giderlerine kesin çözümler sunarak mazot hırsızlığının önüne geçmiştir.

Tamamını Türkiye’de geliştirip, modern tesislerinde üretim yapan, Ar-Ge çalışmaları ile teknolojiyi sürekli takip eden, Eren Teknik, aynı zamanda bu yıl 5.si düzenlenen yılın lojistik atlasları yarışmasında “YAKIT GÜVENLİK SİSTEMLERİ” konusunda yılın proje ödülünün de sahibi olmuştur.

Uzman mühendis kadrosu, Yıldız Teknik ve İstanbul Üniversitelerinin tekno parkında yer alan Ar-Ge merkezleri ve sürekli yenilikçi ruhu ile Türkiye de lider firmadır.

Eren Teknik Otomotiv A.Ş. Türkiye ve Dünya da üretilen 180 marka 360 model araç grubuna yönelik mazot güvenlik sistemleri üretimi yapan tek firma özelliği ile sektöründe pazar lideridir.

2014 yılında başlatmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile mekanik çözümlerin elektronik sistemlere uyumlu projesini başlatarak Türkiye ve Dünya da bir ilke imza atmıştır. İnovatif ürünler ile araç takip firmalarının mevcut sistemlerine uyumlu ürün grupları ile hizmet vermeye başlamıştır.

Bu konuda Türkiye’nin lider araç takip operatörü ile Yakıt Güvenlik Sistemleri konusunda çalışmayı arzu etmekteyiz. Tarafınıza sunmuş olduğumuz iş modeli her iki firmaya ciddi kazanç ve yenilik sağlayacağı kanaatindeyiz.


Vizyonumuz

Kalite-tasarım-uygun fiyat koşullarını bir arada sunarak sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak, ahlaki değerlere bağlı kalarak, ekonomik katma değer üretmek ve toplumsal gelişime katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana yakıt güvenlik sektöründeki yenilikleri takip ederek, şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin bütün ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamaktır.

Kalite Politikamız

  • Güçlü marka pozisyonunu korumak
  • Ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini arttırmak
  • Verilen hizmette sıfır hatayı hedefleyerek çalışmak
  • Müşterilerini iş ortağı kabul etmek
  • Sektörde güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak