Topbaş Grup İçin Yakıt Güvenlik Sistemleri Projesi

Topbaş Grup İçin Yakıt Güvenlik Sistemleri Projesi

2240 1260 Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri

Topbaş Grup, zirai araçları için yakıt koruma sistemleri üreticisi Eren Teknik’i tercih etti.

Topbaş Grup’un enerji yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak ve yakıt güvenliğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla yürütülen proje, Eren Teknik bünyesinde kurulan Fuel Guard markasıyla hayata geçirilmiştir. Projede işletmeye ait tarım ve zirai araçlarına yakıt hırsızlıklarını önleyici yakıt koruma sistemleri uygulanmıştır.

Firma yetkilisi Metin Bey, Eren Teknik ile yapılan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek projenin başarıyla tamamlandığını belirtmiştir.

Tarım ve Zirai Araçlar için Yakıt Koruma Sistemleri

Traktör, biçerdöver ve diğer zirai araçlar zaman zaman yakıt hırsızlıklarına maruz kalmaktadır. Özellikle gece arazide bırakılan araçlar herhangi bir yakıt depo korumasının da olmadığı durumda kolaylıkla hırsızların hedefi olabilmektedir.

Bu soruna çözüm olarak Eren Teknik Otomotiv tarım ve zirai araçlardan yapılabilecek yakıt hırsızlıklarına karşı profesyonel çözümler sunmaktadır. Geliştirilen sistemler ile tarım faaliyetlerinde kullanılan tüm marka ve model araçların yakıt koruması sağlanmaktadır.

Yakıt koruma sistemleri uygulaması, araçta yakıta erişimin mümkün olduğu tüm bölgeleri koruma altına alma işlemidir. Bu kapsamda, tarım araçlarında yakıt suiistimaline açık olan yakıt depo dolum boğazı ve alt tahliye tapası özel bir koruma altına alınmaktadır.

Bu önemli güvenlik tedbirleri, zirai araç sahiplerine gece boyunca araçlarını güvenle bırakabilme ve yakıt hırsızlıklarına karşı koruma sağlama konusunda güven vermektedir. Eren Teknik, tarım sektöründeki işletmelerin verimliliğini ve güvenliğini artırmak adına etkili bir çözüm sunmaktadır.