Gemlik Belediyesi için Yakıt Koruma Sistemleri Projesi

Gemlik Belediyesi için Yakıt Koruma Sistemleri Projesi

2240 1260 Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri

Gemlik Belediyesi, araçları için yakıt koruma sistemleri üreticisi Eren Teknik’i tercih etti.

Gemlik Belediyesi bünyesinde yer alan tüm marka ve model 44 adet aracın yakıt depo güvenliği Eren Teknik Otomotiv tarafından sağlanmıştır. Belediye satın alma yetkilisi Serkan Bey, yapılan işlemden memnun kaldığını ve Eren Teknik’e teşekkür ettiğini ifade etmiştir.

Eren Teknik Otomotiv iştirakiyle kurulan Fuel Guard, kamu kurumlarının tercih ettiği yakıt güvenlik markası olmayı sürdürüyor.

Fuel Guard Yakıt Koruma Sistemleri, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde üretimi tamamlanıp piyasa sunulmuştur. Geliştirilen sistemler ile her marka ve model araçların yakıt depo güvenlik gereksinimleri sağlanmıştır.

Yakıt Koruma Sistemi Uygulaması

Fuel Guard Yakıt Koruma Sistemleri, araçta yakıtın geçtiği tüm bölgeleri koruma altına alıp yakıt hırsızlıklarına karşı tam koruma sağlamaktadır. Isıl işlem görmüş alaşımlı alüminyum hammadde kullanımıyla; kırılmaz, paslanmaz ve darbelere karşı dayanıklıdır. Anti sifon yapısı sayesinde yakıt deposuna dışardan herhangi bir yabancı cisim girişi engellenmektedir.